Zabawki analne potęgujące doznania erotyczne

Gadżety analne to świetny sposób na urozmaicenie czasu spędzanego z partnerem lub masturbacji. Przygotowane przez nas akcesoria erotyczne sprawdzą się zarówno u początkujących, jak i doświadczonych adeptów seksu analnego. Aby zapewnić Wam bezpieczeństwo oraz wyjątkową przyjemność, na dole strony znajdziecie także podstawowy przewodnik po zabawkach analnych oferowanych przez przyjacielkobiet.pl – sprawdźcie!

Wyświetlanie 1–90 z 915 wyników

Pokaż 1

Poznaj świat seksu analnego z gadżetami przyjacielkobiet.pl

Stymulacja i penetracja odbytu to wspaniałe doświadczenie, które umiejętnie przeprowadzone przynosi przyjemność obydwu partnerom. I nic dziwnego – odbyt zawiera wiele zakończeń nerwowych, a ich pobudzanie powoduje silne orgazmy. Pieszczoty ustami lub dłonią nie zawsze pozwalają jednak osiągnąć pożądany efekt. Sięgnij więc po nasze zabawki analne.

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was kulki analne, zatyczki, masażery prostaty i inne akcesoria dostosowane do tej niedocenianej części ciała. Sprzęty posiadają wąską górną część, aby ułatwić wkładanie. Solidna, płaska podstawa zapobiega wypadnięciu zabawki oraz całkowitemu wsunięciu się jej do odbytu. Dostępne produkty z powodzeniem mogą być używane samodzielnie, jak i w parze.

Kulki analne

Prezentowane kulki, określane także jako koraliki analne, to doskonałe zabawki analne dla początkujących. Wykonane najczęściej z silikonu medycznego akcesoria tego typu zbudowane są z wypustek o różnych wielkościach połączonych solidną zawleczką. Dzięki temu możesz zacząć od najmniejszej kulki oraz stopniowo zwiększać wypełnienie, jakiego potrzebujesz. Na końcu zawleczka posiada uchwyt – wysuń je z określoną prędkością i zobacz, jak reaguje Twój partner. Przekonaj się, że wysuwanie takich zabawek analnych przedłuża oraz wzmacnia orgazm.

Co ciekawe, kulki stosowane przez kobietę i mężczyznę pobudzają każdego uczestnika zabawy. Kobieta korzystająca z nich zapewnia poczucie wypełnienia, a mężczyzna wyczuje ich strukturę przez ścianki pochwy podczas stosunku waginalnego.

Masażery prostaty dla mężczyzn

Wbrew wielu opiniom, seks analny nie definiuje orientacji seksualnej, a jedynie pozwala czerpać większą przyjemność ze zbliżeń. Co więcej, wykorzystanie niektórych zabawek analnych wspomaga prawidłowe ukrwienie i funkcjonowanie prostaty oraz zapobiega jej przerostowi w przyszłości. Masaż wzmacnia erekcję oraz zapewnia silniejszy orgazm, dlatego z pewnością warto eksperymentować z gadżetami analnymi – przekonaj się!

Nasze masażery prostaty charakteryzują się zakrzywieniem, przez co umożliwiają stymulację „męskiego punktu G” – gruczołu krokowego, czyli prostaty. Niektóre wibratory utrzymują się w miejscu dzięki pierścieniowi zakładanemu na penisa. Wybrane modele masują Cię nie tylko od środka, ale również na zewnątrz pomiędzy jądrami i odbytem. Obszar zwany perineum jest szczególnie wrażliwy na dotyk, dlatego warto wyposażyć się właśnie w zabawkę z dodatkową wypustką.

Zatyczki – korki analne

Nasze korki analne z powodzeniem staną się uzupełnieniem penetracji pochwy albo wstępem do seksu analnego. Wprowadzenie ułatwia drobny wierzchołek, rozszerzający się ku dołowi. Charakterystyczna budowa sprawia ponadto, że użytkownicy takich gadżetów analnych czują się przyjemnie wypełnieni, ponieważ korek naciska na strefy erogenne. W połączeniu z innymi formami stymulacji albo solo zapewnia wyjątkowe doznania dla każdego.

Używanie korków analnych ze stali nierdzewnej przygotowuje odbyt do penetracji penisem lub większą zabawką. W takiej sytuacji warto rozpocząć przygodę od najmniejszych korków i stopniowo zwiększać możliwości zwieracza. Żel rozluźniający może stać się Twoim najlepszym przyjacielem.

Szukasz niestandardowych korków analnych? Z przyjemnością oferujemy gadżety analne o wyjątkowym designie – na wirtualnych półkach sklepu przyjacielkobiet.pl znajdziesz przykładowo korki zakończone imitacją kamieni szlachetnych. To świetny sposób na zaskoczenie partnera w sypialni widokiem połyskujących kryształków. Korek analny z ogonem jednorożca stanowi początek zabawy w przebieranki i nie tylko – daj się ponieść fantazji!

Fisting analny – gadżety

Jeśli masz już spore doświadczenie w seksie analnym i poszukujesz nowych doznań, rozważ fisting. Nasze zabawki analne zapewnią Ci doznania erotyczne o wyjątkowej intensywności. Dla koneserów sztuki miłości greckiej przygotowaliśmy akcesoria do fistingu o dużych gabarytach, które wywołują uczucie wypełnienia i rozciągania. Dzięki nim przetestujesz możliwości własnego ciała lub ciała zgodnego partnera.

Fisting to jednak nie tylko duże korki analne czy dilda, ale również odpowiednie nawilżenie. Do tak intensywnych zabaw możesz zastosować specjalne środki poślizgowe, które dodatkowo wspomagają leczenie ran i mają właściwości przeciwzapalne. Po ich aplikacji poprawisz także elastyczność skóry, zapobiegając dalszym uszkodzeniom w przyszłości.

Dla wielbicieli prawdziwych wyzwań mamy w ofercie także serum znieczulające niezbędne podczas wielu zabaw. Znaczna część klasycznych lubrykantów do seksu analnego zawiera substancje rozluźniające, ale przygotowując się do intensywnego fistingu, warto sięgnąć po coś, co dobrze ochroni skórę i zmniejszy tarcie. Środki ochronne działają dość szybko, zatem nie musisz zwlekać ze stosunkiem.

Preludium do wykorzystania zabawek analnych

Jeśli masz ochotę na seks analny, zadbaj o odpowiednie przygotowanie, zwłaszcza jeśli to Twój pierwszy raz. Aby takie przeżycia były jak najbardziej pozytywne, wybierz lubrykant dopasowany do materiału zabawki oraz wykorzystywanych prezerwatyw. W tej roli świetnie sprawdzi się jeden z naszych środków z zakładki „Drogeria erotyczna”. Produkt zapewni Ci niezbędny poślizg oraz ułatwi igraszki.

Nic na siłę!

Twój komfort to najważniejsza kwestia podczas masturbacji i seksu, zwłaszcza seksu analnego. Początkowy masaż oraz późniejsze wprowadzenie zabawki czy penisa do odbytu powinny odbywać się w atmosferze relaksu. Dzięki temu wzmocnisz swoje doznania erotyczne, a penetracja będzie o wiele łatwiejsza. Chociaż nie zawsze jest to wymagane, możesz przeprowadzić lewatywę – za jej pomocą oczyścisz ciało, zrelaksujesz się i przygotujesz na dalszą zabawę. Jesteście gotowi na nowe doświadczenia? Zaczynajmy!

Cierpliwość to klucz do przyjemności z seksu analnego. Gadżety analne wprowadzaj do odbytu powoli i ostrożnie, obserwując odczucia swoje czy partnera. Jeśli pojawią się najmniejsze oznaki dyskomfortu lub bólu, należy przestać albo odłożyć zabawę w czasie. W przeciwnym wypadku zrazisz się oraz swojego partnera do tego rodzaju igraszek.

Bezpieczeństwo i higiena gadżetów analnych

Aby seks analny czy masturbacja były w pełni bezpieczne, pamiętaj o kwestii higieny. Wśród produktów nawilżających w naszej drogerii znajdziesz środki dostosowane do mycia zabawek analnych. To bardzo ważne, zarówno przed, jak i po użyciu. Gadżety analne mogą bardzo szybko stać się groźnym siedliskiem bakterii, dlatego trzeba oczyścić z je zanieczyszczeń, a następnie usunąć wszystkie drobnoustroje. Za sprawą utrzymania sprzętów w czystości unikniesz infekcji oraz przedłużysz żywotność akcesoriów.

Wybrane analne zabawki erotyczne dla kobiet możesz według preferencji używać także jako stymulatory pochwowe. To atrakcyjna opcja dla pań, które chcą sprawdzić, czy seks analny jest dla nich. Pamiętaj jednak, że wagina i odbyt, chociaż są sąsiadami, stanowią dwa zupełnie inne ekosystemy, zatem nie mogą wymieniać między sobą bakterii. Przed każdym użyciem należy więc umyć i zdezynfekować gadżet. Jeśli zaś zależy Ci na podwójnej penetracji lub szybkiej wymianie akcesoriów w miarę rozwoju akcji, warto zainwestować w osobne akcesorium do odbytu ze sklepu przyjacielkobiet.pl.