Wibratory punktu G – weź i rozpieść się!

Punkt G, a konkretnie strefa G to miejsce w ciele kobiety, które służy wyłącznie doznawaniu przyjemności. Nie zawsze łatwo je znaleźć i nauczyć się odpowiednio stymulować, dlatego warto sięgnąć po pomocnika w postaci gadżetu erotycznego. Stymulatory punktu G są zaprojektowane tak, by trafiać dokładnie w to miejsce. Ich czubeczek jest często wygięty, a niekiedy także zasilany osobnym silniczkiem. Różne modele mają odmienne rodzaje wibracji i pulsacji. Znajdź dla siebie gadżet, który trafi idealnie w Twój gust oraz strefę G.

Wyświetlanie 1–90 z 275 wyników

Pokaż 1

Gadżety erotyczne zaprojektowane specjalnie dla punktu G

Wibrator punktu G może mieć klasyczny, falliczny kształt, jak również bardziej finezyjny i nietypowy. W sklepie przyjacielkobiet.pl znajdziesz tzw. króliczki, które dodatkowo stymulują łechtaczkę, a niekiedy też anus. Niektóre produkty są elastyczne i będziesz mogła je dowolnie wyginać, inne cechuje twardość imitująca mocną erekcję członka. Wibratory mogą być niewielkich rozmiarów – aby dosięgnęły punktu G, wystarczy długość niecałych 10 cm – ale mimo to potrafią zafundować wspaniały orgazm. Takie zabawki sprawdzą się też jako masażer łechtaczki.

Jeżeli lubisz głęboką penetrację większym obiektem stymulującym, wybierz gadżet o długości np. 20 cm. Z dużym wibratorem możesz pozwolić sobie na więcej i nie tylko odnaleźć swój punkt przyjemności, ale też dokładnie wymasować swoją pochwę, żołądź łechtaczki lub odbyt. Wibratory przeznaczone do stymulacji punktu G mają często zakrzywioną końcówkę. Część takich zabawek erotycznych ma kilka programów i możesz wybrać wibracje, drgania, pulsacje lub ruchy posuwiste. Dzięki wsparciu pomocnika z przyjacielkobiet.pl na pewno znajdziesz swoją drogę do rozkoszy.

Jak znaleźć punkt G?

Każda kobieta ma w sobie wyjątkową strefę na przedniej ściance pochwy. Punkt G znajduje się niezbyt głęboko, bo około 4-5 cm od wejścia do niej i jest odpowiedzialny za nieziemsko intensywne doznania. Ta strefa to miejsce niezwykle mocno unerwione, a jego powierzchnia wynosi około 1-1,5 cm². Przy poszukiwaniu punktu G można wsunąć palec do środka waginy i wykonywać ruch uciskający lekką wypukłość ulokowaną na przedniej ścianie pochwy.

Możesz w tej misji wykorzystać specjalnego pomocnika, czyli wibrator. Stymulatory punktu G są tak zaprojektowane, by trafiać dokładnie w to konkretne miejsce. Na pierwszy rzut oka mogą wyglądać one jak zwykłe wibratory, jednak często wyróżnia je zagięta końcówka lub nawet oddzielny silniczek odpowiedzialny za tę właśnie część. Zabawka erotyczna trafiająca w obszar z punktem G potrafi doprowadzić kobietę do orgazmu, innego niż ten odczuwany przy stymulacji łechtaczki.

Wibrator punktu G – użyć lubrykantu czy nie?

Warto podkreślić, że lubrykant potrafi zintensyfikować przyjemność zapewnioną przez pieszczenie stref erogennych w pochwie, dlatego używanie go podczas seksu i masturbacji jest polecane wszystkim poszukiwaczkom niezwykłych doznań. Jeśli chcesz stymulować punkt G i podarować sobie nieziemski orgazm, podążaj za swoim pożądaniem. Kiedy będziesz podniecona, to wyjątkowe miejsce zacznie pulsować, dzięki czemu łatwiej je namierzysz. Bądź cierpliwa w poszukiwaniach, a na pewno Ci się to opłaci.