Wibratory podwójne dla podwójnej dawki pieszczot

Jasne – dobry wibrator to podstawowa zabawka erotyczna, która z pewnością urozmaici Twoje życie seksualne. Co jednak w sytuacji, kiedy sama podstawa Ci nie wystarcza i poszukujesz bardziej złożonych doznań? Zwróć uwagę na nasze wibratory podwójne! Produkty świetnie nadają się dla osób chcących poszerzyć swoje horyzonty w łóżku oraz zwiększyć kolekcję sypialnianych gadżetów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Pokaż 1

Wibrator podwójny – co to właściwie jest?

Zabawki dla dorosłych przedstawione w tej kategorii naszego sklepu dokładnie opisuje już ich nazwa – podwójne wibratory to gadżety, które posiadają dwie końcówki wibrujące. W zależności od ich budowy ramiona mogą być ułożone w różnych kierunkach. Wśród produktów znajdziesz m.in. modele:

  • w kształcie litery Y,
  • z ramionami skierowanymi w jedną stronę,

Penetracja pochwy i nie tylko

Zastanawiasz się, jak korzystać z takich wibratorów podwójnych? Odpowiedź na to pytanie zależy wyłącznie od Ciebie! Świat podwójnych wibratorów jest niezwykle bogaty i pozwala każdemu użytkownikowi na niemal dowolne korzystanie z akcesoriów.

Zwróć uwagę na modele, które stosuje się typowo do masturbacji. W przeciwieństwie do klasycznego wibratora taka zabawka ma dodatkowe ramiona, rozpraszające wibracje od Twojej łechtaczki, przez kroczę, aż do odbytu. To gadżety przypominające klasyczne wibratory króliczki.

Wibratory elastyczne dla par gwarantują doznania Tobie i Twoim partnerom. Do tej kategorii należą zarówno zabawki zakończone dwoma wibratorami typu bullet, jak i strapony bez uprzęży. Taki produkt utrzymuje się siłą mięśni waginy. To doskonały wybór dla kobiet – penetracja odbytu czy pochwy drugiej połówki będzie jeszcze przyjemniejsza.

Ponadto istnieją także inne modele wibratorów podwójnych, czyli akcesoria wielofunkcyjne. Taka zabawka może być stosowana przy masturbacji do penetracji pochwy i odbytu, a ponadto również stymulacji łechtaczki, sutków czy jąder. Model wibratora z charakterystycznym pierścieniem z powodzeniem nasuniesz na członka, aby cieszyć się jego drżeniem przy klasycznym stosunku. Możliwości są jednak niemal nieograniczone!

Wibrator podwójny idealny dla Ciebie i Twojego partnera

Pamiętaj, że recenzje gadżetów erotycznych w Internecie wyrażają jedynie subiektywne wrażenia jednej osoby, dlatego nie zawsze warto kierować się wyłącznie nimi. Na co więc zwrócić uwagę podczas doboru wibratorów podwójnych?

  • Budowa – jeśli posiadasz łechtaczkę, dobór wibratora dla Ciebie będzie wyglądał inaczej niż w przypadku osób posiadających prącie. Pomyśl, w jaki sposób dany model może stymulować Twoje najwrażliwsze miejsca.
  • Materiał – aby uniknąć alergii i innych nieprzyjemnych reakcji, postaw na modele wykonane z silikonu medycznego lub twardego tworzywa hipoalergicznego.
  • Funkcje – gadżety dostępne obecnie w sklepach mają mnóstwo ciekawych funkcji. Przyjacielkobiet.pl prezentuje przykładowo wibrator podwójny wyposażony w kilka trybów wibracji idealny do zabawy solo.

Zabawki erotyczne mogą zupełnie odmienić Twoje życie seksualne, dlatego warto wybierać je z głową oraz korzystać z usług sprawdzonych dostawców, takich jak nasz sklep. Wibrator podwójny to doskonałe narzędzie do eksplorowania własnej seksualności, prezent albo sposób na pozytywne zaskoczenie partnera.