Wibratory analne

Seks analny i pieszczoty okolic odbytu nazywane są „grecką przyjemnością”, gdyż to właśnie starożytni grecy są prekursorami tego rodzaju rozkoszy. W obecnych czasach wątek wzbudza wiele kontrowersji, niemniej jednak nie powinien być uznawany za temat tabu, ponieważ analne igraszki mogą doprowadzić do niezapomnianego błogostanu. Jednym ze sposobów na doznanie orgazmu jest penetracja tej okolicy za pomocą gadżetów analnych.

Jest to świetna alternatywa wskazana dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z analną zmysłowością. Ponadto jest to również ciekawa metoda na urozmaicenie swojego życia seksualnego, gdyż wprowadza do niego odrobinę pikanterii. W naszej ofercie dostępne są wibratory analne przeznaczone zarówno do samodzielnych zabaw, jak i tych zespołowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 47

Pokaż 1

Wibrator do stymulacji analnej – dla kogo jest dedykowany?

Igraszki wibratorem analnym są adresowane do każdej osoby – niezależnie od płci, orientacji czy przekonań. Istnieje przeświadczenie, które głosi, że gadżety do penetracji odbytu używane są tylko i wyłącznie przez kobiety i mężczyzn homoseksualnych bądź osoby niebinarne. Niemniej jednak to stwierdzenie mija się z prawdą, gdyż coraz częściej heteronormatywni mężczyźni korzystają z wibratorów analnych. Zabawka służy bowiem do stymulacji prostaty, potocznie nazywaną męskim punktem G, który odpowiada za zwiększone pobudzenie seksualne.

Jeżeli lubisz eksperymentować, to warto wówczas wypróbować ten gadżet ze swoim partnerem lub też w pojedynkę. Takie doświadczenie może okazać się ciekawą i skuteczną metodą na rozładowanie napięcia seksualnego, a ponadto pomoże Ci przenieść rozkosz na zupełnie inny poziom.

Zabawki analne – jak je wykorzystać?

Wiele początkujących osób zastanawia się, jakie jest zastosowanie wibratora analnego. Gadżety do penetracji analnej można użytkować na wiele sposobów. Jednym z nich jest zabawa podczas gry wstępnej w ramach wprowadzenia do seksu analnego. Dzięki temu prawidłowo rozluźnisz swoje mięśnie i nawilżysz powierzchnie błon, znajdujących się w tej okolicy. Wibratory często wykorzystywane są także jako akcesoria BDSM. W naszej ofercie dostępne są produkty wyposażone w pejcz, które świetnie sprawdzą się do intymnych zbliżeń w klimatach sado-maso.

Oprócz tego wibrator analny może służyć jako dodatek do tradycyjnego seksu – zwłaszcza jeśli Ty i Twój partner pragniecie doświadczyć nowych doznań erotycznych w łóżku. Penetracja odbytu potrafi być niesamowitą przyjemnością, a jeżeli nie jesteście pewni – przekonajcie się, wybierając wpierw korek analny.

Przyjacielkobiet.pl – najlepsze wibratory analne

Produkty obecne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej klasy materiałów, takich jak m.in. silikon, charakteryzujący się dużą odpornością i trwałością. Nie pochłania on płynów na bazie wody i lateksu, dzięki czemu można bez obaw użytkować go wraz z lubrykantami.

Dodatkowo zapewniamy wiele wariantów kolorystycznych i rozmiarowych, dzięki czemu z powodzeniem znajdziesz zabawkę, odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Wibratory analne różnią się również budową oraz funkcjami, dlatego też poszczególne modele mogą być wykorzystywane m.in. jako stymulator prostaty.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów na każdej płaszczyźnie – z tego powodu gwarantujemy sprawną wysyłkę oraz darmową dostawę przy każdym zamówieniu.