Akcesoria BDSM do spankingu – przyjemne klapsy

Dyscyplina to właśnie D w BDSM. Mamy tutaj na myśli łaskotki, klapsy i mocniejsze uderzenia. Odpowiednie akcesoria BDSM pozwolą Wam dodać szczyptę pikanterii do zabaw w sypialni i czerpać niesamowitą rozkosz z zabaw z elementami dominacji oraz uległości. Zobacz, co mamy w naszym asortymencie, wybierz gadżety dostosowane do swoich pragnień i przekonaj się, że bolesne kary wcale nie są takie złe.

Wyświetlanie 1–90 z 165 wyników

Pokaż 1

Klapsy dla dorosłych

Rozkoszne uderzenia to dla wielu osób pierwsze, co kojarzy się z BDSM. I nic dziwnego – tutaj ból łączy się z przyjemnością, a wypełnianie rozkazów – z seksualnym spełnieniem. Dzięki naszym akcesoriom erotycznym wprowadzisz spanking do swojej sypialni. Mamy dla Ciebie mnóstwo przedmiotów, dlatego z pewnością znajdziesz coś idealnego dla pośladków swoich lub swojego partnera.

Mimo obiegowej opinii spanking to nie tylko forma kary dla nieposłusznych uległych. Co jeśli Twój partner przepada za kilkoma silnymi razami? Wówczas wykorzystaj nasze akcesoria do klapsów jako nagrodę za dobre zachowanie.

Jeśli dopiero stawiacie pierwsze kroki w BDSM lub spankingu, warto wypróbować, czy takie zabawy rzeczywiście Wam odpowiadają. Baty mogą być więc zbyt mocne – postawcie raczej na łaskoczące piórka i miękkie packi. W parze z opaską na oczy takie zabawki urozmaicą grę wstępną oraz powiodą Was na nieznane wody.

Gadżety do spankingu

Klapsy zadawane dłonią, chociaż mają swój niezaprzeczalny urok, powodują ból nie tylko u osoby uległej, ale również dominującej. Warto zadbać zatem o kilka akcesoriów. Wybierając konkretne produkty, możesz z powodzeniem stopniować przyjemny ból i zmieniać doznania.

  • Pejcze zakończone są wieloma końcówkami. Mimo przytłaczającego wyglądu za ich pomocą możesz delikatnie gładzić ciało partnera i łaskotać go, pobudzając do dalszych zabaw. Produkt nadaje się do zadawania zróżnicowanego bólu.
  • Szpicruty wykorzystuje się nie tylko w jeździe konnej, ale także w spankingu. Sztywny rdzeń z elastyczną końcówką to nie bez powodu ulubione narzędzie wielu dominujących. Szpicruta posłuży Wam do odgrywania ról, wydawania rozkazów i nie tylko.
  • Packi w zależności od twardości wywołują różne odczucia. W przeciwieństwie do szpicrut i trzcin packa powoduje tępe uderzenie na większej powierzchni ciała.

Każdy przedstawiony wyżej gadżet możecie wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. W niektórych sytuacjach sam widok groźnej packi powoduje uczucie podniecenia i ekscytująca niepewność. Warto jednak przedyskutować strefy komfortu partnera oraz ustalić bezpieczne słowo. Dzięki niemu osoba dominująca może przerwać klapsy, jeśli stają się one zbyt bolesne dla uległego.