Prezerwatywy, czyli gwarancja bezpieczeństwa

Relaks i komfort podczas zbliżenia pozwalają Ci w pełni cieszyć się obecnością drugiej osoby. Możesz je osiągnąć dzięki zastosowaniu naszych prezerwatyw. Niezależnie od tego, czy masz stałego partnera, czy preferujesz przygodne igraszki, prezentowane kondomy zapobiegają niechcianej ciąży oraz wielu chorobom przenoszonym drogą płciową. Zapomnij o troskach i skup się na sobie oraz swoim partnerze!

Wyświetlanie 1–90 z 91 wyników

Pokaż 1

Wytrzymałe prezerwatywy nawilżane – sklep erotyczny online

Prezerwatywy lateksowe czy wykonane z innego materiału to podstawowa metoda antykoncepcji – tworzą fizyczną barierę dla plemników, które nie mogą dostać się do ciała kobiety. Oprócz tego zabezpieczą Cię przed poważnymi chorobami i infekcjami, zatem zawsze warto mieć je przy sobie. Wbrew pozorom ten wyrób medyczny możesz wykorzystać nawet jeśli pozostajesz w monogamicznym związku – przekonaj się, że taki gadżet ma szansę urozmaicić Wasze zbliżenia!

Prezerwatywy prążkowane i nie tylko

W tej kategorii sklepu przyjacielkobiet.pl znajdziesz kilka rodzajów prezerwatyw. Które prezerwatywy wybrać? Zapoznaj się z naszymi propozycjami – z pewnością szybko wybierzesz coś dla siebie i swojego partnera. Kto powiedział, że stosowanie prezerwatyw musi być nudne? Dzięki szerokiej palecie dostępnych opcji dzisiaj kondomy nie są wyłącznie metodą antykoncepcyjną, ale również akcesorium poprawiającym intensywność doznań.

 • Prezerwatywy klasyczne – propozycja dla fanów konwencji. Klasyczne modele zapewniają pełne bezpieczeństwo zarówno w czasie penetracji waginalnej, analnej, jak i oralnej.
 • Prezerwatywy smakowe – doskonale sprawdzają się podczas seksu oralnego i nie tylko. Atrakcyjny smak owoców oraz kolorowy materiał staną się ciekawym urozmaiceniem Waszych codziennych zbliżeń.
 • Prezerwatywy ultraslim – są cieńsze, ale tak samo skuteczne, jak klasyczne kondomy.
 • Prezerwatywy z wypustkami – prążkowane kondomy zapewniają osobie penetrowanej dodatkowe doznania przy każdym.
 • Prezerwatywy XL – to nasza propozycja dla klientów poszukujących większych rozmiarów. Należy pamiętać jednak, że aby kondomy spełniały swoje zadanie w trakcie stosunku, musi zachodzić ścisłe dopasowanie do penisa.
 • Prezerwatywy opóźniające wytrysk – prezerwatywy przedłużające stosunek warto wybrać, jeśli chcesz bawić się nieco dłużej. Warstwa lubrykantu po wewnętrznej stronie kondomu zawiera najczęściej benzokainę działającą znieczulająco.

Inne rodzaje prezerwatyw obejmują np. modele plemnikobójcze czy prezerwatywy dodatkowo nawilżane z większą ilością lubrykantu, aby ułatwić penetrację. Żel minimalizuje tarcie i dodatkowo zapobiega uszkodzeniu prezerwatywy. Prezerwatywa, która potęguje doznania, zawiera natomiast opakowanie z żelem stymulującym.

Przeciwdziałanie chorobom przenoszonym drogą płciową i nie tylko

Prezerwatywy dostępne w sklepie przyjacielkobiet.pl chronią przed niechcianą ciążą, ale warto stosować je także przy przyjmowaniu antykoncepcji hormonalnej. Fizyczna bariera skutecznie minimalizuje ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Mówimy tutaj o takich schorzeniach jak:

 • kiła,
 • rzeżączka,
 • opryszczka,
 • chlamydia,
 • AIDS,
 • HPV.

Skuteczność prezerwatyw użytkowanych poprawnie wynosi ok. 98%, nic więc dziwnego, że to chętnie wybierana forma antykoncepcji. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które zapewnią jak najwyższą skuteczność kondomów.

 • Przed użyciem sprawdź datę ważności wyrobu.
 • Nie otwieraj i nie nakładaj prezerwatyw ustami czy zębami.
 • Zadbaj o poprawne nałożenie lateksu na penisa – dokładną instrukcję znajdziesz na każdym opakowaniu.
 • Pamiętaj, aby wymienić osłonę, jeśli po seksie analnym chcesz rozpocząć stosunek waginalny i odwrotnie.
 • Po użyciu zawiąż kondom i wyrzuć go do śmietnika.

Prezerwatywy lateksowe a alergie

Coraz więcej osób na świecie cierpi na alergie lub wrażliwość na niektóre substancje – w tym lateks. Jakie prezerwatywy kupić w takim wypadku? Na szczęście na rynku znajdziesz obecnie mnóstwo kondomów z innego materiału, przykładowo cieniutkiego poliizoprenu. Syntetyczna guma nie zawiera alergenów zawartych w lateksie, dlatego nie musisz obawiać się nieprzyjemnych zmian skórnych.

Świadoma rozkosz – przyjacielkobiet.pl

W naszym sklepie staramy się, aby dostępne w asortymencie artykuły odpowiadały Twoim potrzebom. Każdy klient jest inny, dlatego z przyjemnością oferujemy Wam szeroki wybór produktów do sypialni i nie tylko ;). Dokładamy też wszelkich starań, żeby poruszyć ważne tematy dotyczące szeroko rozumianego seksu. Jeśli macie problem z doborem odpowiednich prezerwatyw, chętnie Wam pomożemy! Wystarczy telefon lub e-mail, a odpowiemy na wszystkie pytania – bez oceniania czy wstydu.