Pompki erotyczne od przyjacielkobiet.pl – zadbaj o swoje miejsca intymne

Pompki erotyczne przeznaczone są dla kobiet oraz mężczyzn, którzy chcą urozmaicić swoje życie seksualne. Są to wyjątkowe akcesoria, które zapewniają większe doznania podczas zbliżeń. Ich dodatkową zaletą jest to, że uwydatniają narządy płciowe. W naszej ofercie znajdziecie pompki wodne oraz próżniowe dla każdej płci.

Wyświetlanie 1–90 z 134 wyników

Pokaż 1

Pompka próżniowa do pochwy – dlaczego powinnaś ją mieć?

Wbrew pozorom, pompki do pochwy są niezwykle często używane. Istnieje kilka powodów, dlaczego warto, abyś miała taki gadżet:

  • większa przyjemność podczas seksu i masturbacji – pompka ma za zadanie zasysać narządy płciowe i powodować, że stają się bardziej ukrwione. Dzięki temu ściany pochwy, wargi sromowe oraz łechtaczka są wrażliwsze na dotyk;
  • uwydatnienie zewnętrznej części narządów płciowych – ukrwienie warg sromowych powoduje rozrost tkanek, przez co stają się bardziej nabrzmiałe. Dzięki temu Twoje miejsca intymne delikatnie zmieniają swój wygląd, co często buduje pewność siebie podczas kontaktów z partnerem.
  • możliwość wykorzystania pompki jako zabawkę erotyczną – w trakcie gry wstępnej ze swoim partnerem, możesz poprosić go, aby użył pompki na Tobie.
  • poprawa zdrowia – korzystanie z pompek erotycznych może przynieść Ci korzyści zdrowotne, zwłaszcza jeżeli Twoje libido jest bardzo niskie. Ukrwienie waginy oraz pochwy powoduje, że zaczynają one lepiej funkcjonować na co dzień.

Pompki do penisa – odbuduj swoją pewność siebie

Wiele mężczyzn boi się przyznać, że ma problemy z erekcją. Jest to coraz częstszy problem, którego nie należy się wstydzić. Leczenie zaburzeń wzwodu jest bardzo trudne, dlatego czasem warto szukać alternatyw, które pomogą Ci zwiększyć poczucie własnej wartości oraz sprawią, że będziesz pewny siebie podczas kontaktów z kobietami. Tutaj z pomocą przychodzi pompka do penisa, która nie tylko wydłuży i wzmocni Twój wzwód, ale również zapewni Ci dodatkowe doznania. W dodatku używanie takiej pompki może wpłynąć na rozmiar penisa.

Jak działa pompka do powiększania penisa?

Pompka zasysa przyrodzenie, co powoduje rozrost tkanek jamistych członka, a to z kolei prowadzi do zwiększonego napływu krwi w komórkach prącia. Dzięki temu dochodzi do powiększenia penisa oraz wzwodu, który utrzymuje się znacznie dłużej.

Budowa i rodzaje pompek do członka

Pompki zbudowane są z dwóch elementów – cylindra, do którego umieszcza się penisa oraz z mechanizmu pompującego.

Pompki erotyczne mogą dawać różne doznania, w zależności od Twoich potrzeb. Dlatego w swojej ofercie posiadamy dwa warianty, którymi są:

  • pompka próżniowa – skuteczność pompek tego rodzaju jest bardzo duża, mimo że są bardzo proste w konstrukcji i użyciu,
  • pompka wodna – jest to gadżet, który wytwarza podciśnienie za pomocą wody. Może prowadzić do większych doznań, ponieważ pompki wodne działają silniej – a zwłaszcza jeżeli używane są w wannie.

Jak korzystać z pompek erotycznych?

Na szczęście korzystanie z pompek erotycznych jest bardzo proste, dlatego na pewno sobie z tym poradzisz. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję dla każdego narządu płciowego, która utwierdzi Cię w tym przekonaniu.

W przypadku penisów należy umieścić członka do wewnątrz cylindra i przejść do pompowania. Ważne, aby nie przesadzić – inaczej może dojść do uszkodzeń.

Jeżeli natomiast jesteś kobietą, należy przyłożyć miseczkę (jest to element analogiczny do cylindra) do swoich warg sromowych, a potem naciskać na pompkę. Rób to do momentu, aż poczujesz, że Twoja wagina stanie się nabrzmiała.

Jak odpowiednio dobrać pompkę erotyczną?

Najważniejszą kwestią w doborze pompki jest cylinder, a konkretnie jego rozmiar. Aby korzystanie gadżetu było bezpieczne, wielkość tego elementu musi być dopasowana do narządów płciowych – nie może być ani za mała, ani za duża, ponieważ może to spowodować uszkodzenia mechaniczne miejsc intymnych, np. naderwanie lub rozerwanie naczyń krwionośnych.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze pompki, skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zależy nam na Twoim komforcie oraz bezpieczeństwie, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz różne modele, rodzaje oraz rozmiary pompek erotycznych. Podpowiemy Ci również czy nie istnieją przeciwskazania do używania tego akcesorium.