Pompki do pochwy

Kobiecy orgazm zależy od wielu czynników, takich jak odpowiednio namiętna gra wstępna bądź romantyczna atmosfera. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym możesz ułatwić sobie osiągnięcie przyjemności oraz zwiększyć doznania. Wykorzystanie gadżetu erotycznego w sypialni stało się normą, z której korzystają miliony osób na całym świecie. W tej kategorii poznasz niezwykłe produkty, takie jak pompki do pochwy, dzięki którym doświadczysz najlepszego orgazmu w swoim życiu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Pokaż 1

Pompka próżniowa do waginy — zwiększ swoją rozkosz

W świecie zabawek dla dorosłych pompka do waginy postrzegana jest jako dodatek do gry wstępnej, który odpowiada za stymulację łechtaczki i warg sromowych — tych mniejszych oraz tych większych. Możesz wykorzystać gadżet do masturbacji lub do wspólnej zabawy z partnerem.

Pompka próżniowa do waginy, dzięki wytworzeniu podciśnienia, zasysa powietrze w okolicy pochwy — w tym wargi sromowe. Proces ten wzmaga ukrwienie Twojego ciała w miejscach intymnych, zwiększa podniecenie i pogłębia przyjemność z seksu. Clitoris i wargi staną się dzięki temu nabrzmiałe oraz wrażliwsze na dotyk — docenisz to zarówno Ty, jak i Twój partner.

Pompki do pochwy w asortymencie Przyjaciel Kobiety

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty z kategorii pompek do waginy w różnych odsłonach i wariantach. Dostępna jest tradycyjna pompka próżniowa do waginy, jak i jej nowocześniejsze odpowiedniki.  Wiemy, że przyjemność może mieć różne oblicza, dlatego nasz asortyment jest bogaty w gadżety o wyjątkowych rozmiarach, kształtach i designach.

Znajdziesz tu między innymi:

Odpowiednio dobrana pompka do waginy to gwarancja satysfakcji

Wybierając pompkę do waginy, warto zwrócić uwagę na jej rozmiar i przeznaczenie. Gadżet powinien być dostosowany do Twojej anatomii oraz tempa uniesień seksualnych. Tylko wtedy efekt zagwarantuje Ci orgazmy intensywniejsze niż kiedykolwiek.

Źle dopasowana pompka próżniowa do waginy może okazać się bezużyteczna — ze względu na zbyt małą lub zbyt dużą pochwę. Zdarza się, że z tego powodu, przy użyciu, możesz odczuwać dyskomfort, a czasem i ból. Gdy łechtaczka lub wargi staną się zbyt wrażliwe, a nawet bolesne, natychmiast zrób sobie przerwę i na kilka minut odstaw pompkę. Do zabawy wróć za chwilę.

Najwyższa jakość pompek do pochwy

Każda pompka w sklepie Przyjaciel Kobiet została wykonana z najwyższą starannością i przy użyciu profesjonalnych materiałów. Produkty te są bezpieczne dla Twojego ciała i cechują się intuicyjną obsługą. Nawet jeśli to Twój pierwszy raz, dzięki prostej instrukcji na opakowaniach, będziesz widziała jak skorzystać z pompki.

Głowice wykończone są silikonem, który gwarantuje odpowiednie przyssanie, a jednocześnie nie wbija się w delikatną skórę okolic intymnych i nie narusza ich. Pompki do pochwy z naszej oferty to dobra zabawa, satysfakcja ze stosunku i bezpieczeństwo.