Pierścienie erekcyjne – rozkoszne uniesienia na dłużej! 

Pozwól sobie na wyższy poziom przyjemności! Wysokiej jakości pierścienie erekcyjne – wykonane z bezpiecznych, elastycznych materiałów – zadbają o Waszą intymność w sypialni. Namiętne noce jeszcze nigdy nie trwały tak długo! Zmysłowe pierścienie erekcyjne pomogą Wam cieszyć się wielokrotnymi zbliżeniami w krótkim czasie – a erekcja Twojego partnera stanie się jeszcze bardziej intensywna!

Wyświetlanie 1–90 z 398 wyników

Pokaż 1

Czym są pierścienie erekcyjne?

Nowoczesne pierścienie erekcyjne to doskonały gadżet dla wszystkich tych z Nas, których partnerzy zmagają się ze stresem, przepracowaniem, zmęczeniem. Wybierając pierścień dla swojego kochanka, możesz być pewna, że oboje na długo zapamiętacie miłosne uniesienia z jego użyciem.

Jak działa pierścień erekcyjny?

Dzięki uniemożliwianiu odpływu krwi z penisa podczas erekcji – przy zachowaniu maksymalnej wygody – wspomaga długi, pełen pasji stosunek. Możliwość dopasowania pierścienia do rozmiaru swojego penisa sprawia, że podczas stosunku Twój partner poczuje się w pełni komfortowo. Igraszki przez całą noc? Z pierścieniem erekcyjnymi Twoje marzenia seksualne są w zasięgu ręki!
Wysokiej jakości pierścienie erekcyjne możesz wybrać w wersji dla Par (z dodatkową stymulacją łechtaczki) lub dla Niego.

Pierścienie erekcyjne dla par

Pierścienie erekcyjne to świetna zabawka erotyczna dla par, mimo że zakładają go panowie, to część pierścieni dodatkowo stymuluje łechtaczkę. Na przykład przy pomocy węższej końcówki – co przekłada się na przyjemność obojga kochanków. Dzięki uniemożliwieniu odpływu krwi od prącia znacznie wydłuża stosunek, zapewniając intensywny, niezapomniany orgazm. Pierścień wspomoże miłosne igraszki panów, którzy chcieliby swoim kochankom wielogodzinny seans erotyczny – wieńczony silnym, obopólnym orgazmem. To również doskonała opcja dla tych par, które chciałyby urozmaicić swoją intymną relację – próbując ekscytujących nowości, otwierając się na nowe doznania.

Pierścienie standardowe

Pierścienie na penisa, służące wyłącznie przedłużeniu erekcji (bez funkcji wibracji, masujących łechtaczkę kochanki) to idealny gadżet „na start”. Jeśli wcześniej Twój partner nie próbował żadnego typu pierścieni – standardowy, wykonany z wysokiej jakości silikonu ring będzie odpowiedni. Wygodny, łatwy w czyszczeniu materiał sprawia, że stosunek jest niezwykle komfortowy – a Twój kochanek czerpie wyłącznie przyjemne korzyści z użytkowania gadżetu.

Pierścienie z masażerem łechtaczki

Ciekawym rozwiązaniem, wspierającym osiągnięcie błogiego orgazmu zarówno u Niej, jak i u Niego –są elastyczne ringi z funkcją stymulacji. Wąska, idealnie dopasowana do kształtu łechtaczki końcówka – dzięki precyzyjnemu masażowi – doprowadzi Cię do ekstazy w kilka minut! Co więcej, pierścień – mimo wibracji – wciąż pełni funkcję przedłużania erekcji, co oznacza, że Wasze zabawy trwają dłużej i są bardziej intensywne! Pierścienie nie tylko idealnie dopasowują się do kształtu penisa, ale dzięki trybom szeptanym – ich praca jest prawie że niesłyszalna! Silne, pobudzające wibracje, rozchodzące się po całym ringu – dodatkowo zapewniają miłą stymulację Twojego kochanka.

Jak używać pierścienia erekcyjnego?

W zależności od rodzaju materiału, z którego został wykonany pierścień – partner zakłada go przed lub w trakcie erekcji. Ważne jest, by pierścień obejmował zarówno penisa, jak i jądra – co przełoży się na intensywny, zniewalający orgazm. Jeśli korzystasz z pierścienia z nierozciągliwego materiału – załóż go przed osiągnięciem wzwodu. W przypadku ringu, wykonanego z elastycznego silikonu możesz nałożyć pierścień na penisa w stanie erekcji. Pamiętaj, by – przy wyborze produktu – dostosować jego rozmiar do prącia swojego partnera (tak, aby stosunek był w pełni komfortowy i przyjemny).

Stosowanie prezerwatywy z pierścieniem erekcyjnym

W takim wypadku sięgnijcie po elastyczne pierścienie wykonane z silikonu medycznego, metalowe ringi mogą uszkodzić gumkę podczas bliskości.