Masażery prostaty – przyjemny sposób na leczenie

Terapeutyczny masaż prostaty stosuje się w celu wyleczenia zapalenia gruczołu krokowego. Dojenie prostaty, mówiąc najprościej, polega na masowaniu jej tak długo, aż wytworzy mleczny płyn prostaty. Obecnie takie czynności kojarzą się przede wszystkim z przyjemnością i techniką seksualną, ale odnoszą się również do stymulacji terapeutycznej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 71

Pokaż 1

Masowanie prostaty – rodzaje produktów i sposoby stymulacji

W przypadku większości mężczyzn masowanie prostaty wykonuje się za pomocą palca, jednak zadanie można znacząco ułatwić, wykorzystując wibratory. Zabawki erotyczne dla mężczyzn, w szczególności masażery prostaty, zyskują na popularności. Nasz sklep posiada szeroką ofertę produktów zarówno dla początkujących osób, jak i zaawansowanych użytkowników.

Istnieją dwa możliwe sposoby masowania prostaty:

  • zewnętrzny masaż prostaty – polega na masowaniu gruczołu krokowego między moszną a odbytem; technikę można zastosować przede wszystkim w celu osiągnięcia erekcji,
  • wewnętrzny masaż prostaty – służy zarówno jako technika seksualna, jak i leczenie schorzeń prostaty.

Terapeutyczny masaż prostaty – zalety płynące ze stymulacji prostaty

Masażery prostaty to nie tylko zabawki. Niosą one za sobą pozytywne skutki zdrowotne i emocjonalne. Przede wszystkim stymulacja prostaty sprawia, że zyskujemy znacznie lepsze samopoczucie. Niektóre z badań wskazują również na to, że objawy zapalenia gruczołu krokowego zostały zmniejszone po wykonaniu masażu stercza. Poznanie tajników masażerów przyczynia się do zdrowia prostaty i ogranicza objawy pojawiające się przy zapaleniu cewki moczowej.

Świetnym sposobem, który ułatwia stymulowanie krocza, jest użycie masażera prostaty. Wiele z nich posiada dwie końcówki, dzięki którym jednocześnie stymulujemy nie tylko odbyt, ale również gruczoł krokowy. Nasz sklep, oferując produkty takie jak masażery prostaty, chce zapewnić mężczyznom przyjemność i korzyści zdrowotne w jednym. Dzięki naszym akcesoriom płeć męska, stymulując prostatę, może poczuć przyjemność i głębokie doznania, docierające nawet do penisa!

Akcesoria erotyczne dla mężczyzn – masażer prostaty

Każdy mężczyzna powinien poznać korzyści wykonywania masażu prostaty, a także wiedzieć, jak wykonać prawidłowy masaż stercza, który pozwoli zadbać o zdrowie gruczołu krokowego. Jeśli dopiero odkryłeś masażery prostaty, przed Tobą ważne kroki, z którymi warto się zapoznać przed „pierwszym razem”:

  • wybierz masażer według własnych upodobań – najlepszy będzie produkt wykonany z bezpiecznych materiałów m.in. silikonu medycznego,
  • zadbaj o higienę – przed wykonaniem masażu warto się wypróżnić lub wykonać lewatywę,
  • skorzystaj z lubrykantu – cała czynność przyniesienie wtedy maksimum przyjemności.

Odpowiednia długość, anatomiczny kształt, a nawet masażery prostaty zasilane akumulatorami – ogromny wybór masażerów na naszej stronie pozwala dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, abyś mógł poczuć, jakie doznania daje masaż prostaty!