Satisfyer – zabawki erotyczne dla kobiety, mężczyzny, dla par

Jesteśmy w epoce rewolucji miłosnych zabawek. W szczególności jedna marka od wielu lat wyróżnia się z ogromnej masy produktów: Satisfyer. Innowacyjne, zapierające dech w piersiach, ponadczasowe – tak najlepiej można opisać produkty Satisfyer.

Zapomnij o czasach, kiedy kobiety lub mężczyźni musieli się wstydzić, że posiadają wibrator.

Jako przodująca marka w stale rozwijającym się sektorze zdrowia seksualnego, Satisfyer przemawia do każdego. Z bezkonkurencyjną ceną, Satisfyer to seks zabawka dla mas. Przywiązując dużą wagę do rozwoju produktów i przeprowadza liczne ankiety, aby dostarczyć idealnego dostawcę orgazmów we właściwe ręce.

Satisfyer jest dla wszystkich, którzy ufnie przeżywają swoją seksualność, którzy są ciekawi i otwarci na nowe rzeczy, a także cieszą się życiem miłosnym. Mężczyzna, kobieta, kawaler, para, wesoły, hetero, młody, stary – to nie ma znaczenia. Poglądy sklepu Przyjaciel Kobiet jak i marki Satisfyer są zbieżne. Liczą się ludzie i wiemy, że każdy ma swoje preferencje i potrzeby.

Technologia Air Pulse od Satisfyer

Dzięki technologii Air Pulse współczesne kobiety mogą od teraz całkowicie decydować o tym, czy i jak osiągnąć orgazm. Po umieszczeniu zabawki na łechtaczce Satisfyer generuje fale ciśnieniowe o różnej sile i poziomach, które możesz dowolnie wybierać.

To, co następuje, jest tak ekscytujące i pobudzające, że każdy musi sam tego doświadczyć.

Satisfyer cena

Niemiecki producent zabawek dla dorosłych Satisfyer mówi: ,,Zdrowie seksualne nigdy nie powinno być kwestią ceny. Nasze produkty są dostępne dla każdego – i to w najlepszej jakości.”

Jako redakcja sklepu erotycznego potwierdzamy to. Rzeczywiście, ciężko o lepszy stosunek ceny do jakości na rynku gadżetów erotycznych niż to, co oferuje Satisfyer. Ich ceny są naprawdę kosmiczne za dostarczaną jakość.

Pandemia – czasy seksu zdalnego i zabawki dla par

Rok 2020 to czas na kolejną fazę rewolucji seksualnego wellness: nasze zabawki z aplikacjami niedługo zostaną wprowadzone na rynek i dadzą Ci zupełnie nowy sposób kontrolowania swojej zabawki.

Aplikacja Satisfyer Connect

Wibracje w rytm muzyki, czy Twój partner steruje zabawką za pomocą smartfona, bez względu na to, gdzie jesteś? To już nie science fiction w 2020 roku, ale erotyczna rzeczywistość, która urzeczywistniła się dzięki zabawkom aplikacji Satisfyer.

Co miesiąc producent dostarcza nowe funkcje, które umożliwiają przyjemne nowe odkrycia — nic więcej i nic mniej niż rewolucja w seksualnym samopoczuciu! #MiłośćNextLevel

Satisfyer dla mężczyzn

Serce mężczyzn bije szybciej od Satisfyer. Specjalne zabawki miłosne i life stylowe dla współczesnego świata mężczyzn, które są wyraźnie dostosowane do potrzeb mężczyzn:

Zaawansowane technologicznie masturbatory o specjalnej konstrukcji

Wykorzystują wbudowany silnik termiczny do symulacji temperatury ciała,

Generowanie wibracji

Nigdy wcześniej niedoświadczane uczucie realistycznej gry miłosnej – używanie dłoni staje się wczorajsze.

Opinie o Satisfyer

Liczne nagrody, które otrzymał Satisfyer, w tym różne nagrody za wzornictwo i innowacyjność, mówią same za siebie. Ponad 426 międzynarodowych nagród za wzornictwo potwierdza to raz po raz.

Wymienimy tylko kilka z nich:

  • Focus Open
  • Reddot
  • Good Design
  • Design Award
  • Merit Award
  • German Desing Award

Nagrody i nominacje dla marki Satisfyer

Nic dziwnego, że ludzie na całym świecie mówią o Satisfyer, gdy mają na myśli zdrowie seksualne.

Średnia ocen zebranych na podstawie Ceneo:

Średnia 4,5 z 22018 opinii na 28.03.2022 w kategorii Erotyka

Wyświetlanie 1–90 z 119 wyników

Pokaż 1