Fist It

Produkty FIST IT są zaprojektowane tak, by zwiększyć przyjemność seksualną wszystkich, którzy jej szukają. Marka szczególnie docenia erotyczne prace ręczne, a nawet.. pracę całej pięści. Dlatego wszystkie produkty są wykonane z myślą o dogłębnej przyjemności i pełnemu rozluźnieniu, aby zmaksymalizować wszystkie Twoje doznania.

Silikonowe rękawice do fistingu

Silikonowe rękawice polubią zwolennicy ręcznych prac. Są stworzone idealnie dla Ciebie, ponieważ dopasowują się do dłoni jak druga skóra. Są bardzo wytrzymałe i mocne, a zarazem wykonane z utracienkiego materiału, który idealnie pasuje na każdą dłoń. Rękawicy możesz używać do masturbacji lub zabaw z partnerem. Każdy palec posiada inną formę wypustek lub karbowań, zapewniając Ci ekstremalne i niepowtarzalne doznania. Gumowe palce pomogę Ci się rozciągnąć, rozluźnić i przygotować anusa lub pochwę na kolejną, bardziej intensywną penetrację, wprowadzając do gry przedmioty większego kalibru. Przenieś swój seks na wyższy poziom i ciesz się tą silikonową zabawką do granic Twojej wyobraźni.

Lubrykanty FIST IT

FIST IT zadba o Twoje bezpieczeństwo i orgazmiczną przyjemność nawet podczas ekstremalnych i ostrych zabaw. Żele poślizgowe FIST IT pozwolą Ci uzyskać długotrwały efekt nawilżenia i poślizgu, bez wysychania i nieprzyjemnego sklejania. Formuły lubrykantów na bazie wody i naturalnych składników będą odpowiednie dla osób o wrażliwej skórze oraz wegan. Odkrywaj nowe wymiary Twojej seksualności podczas przygód z partnerem lub samodzielnej zabawy z akcesoriami erotycznymi. Od tej pory lubrykanty FIST IT będą nieodłącznym elementem Twojej szuflady w szafce nocnej i obowiązkowym towarzyszem erotycznych uniesień.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Pokaż 1
Kategorie
    Cena
      Marka