Kolory namiętności, czyli Blush

Namiętność to nie tylko lekki obłęd w oczach na widok partnera, założony sensualny komplet bielizny i romantyczna atmosfera w sypialni. To też niesamowita i ciekawa gra wstępna łącząca rozbudzanie wyobraźni i rozpalanie zmysłów. Szukasz czegoś, co sprawi, że Wasz seks będzie jeszcze lepszy? Lubisz eksperymenty i nowe doznania? Idealnie, bo gadżety od Blush to coś dla Ciebie!

Blush bez lateksu

Blush to najwyższej jakości zabawki erotyczne i dla kobiet, i dla mężczyzn, które zapewnią pełną wrażeń zabawę w łóżku. W ofercie Blush znajdziesz:

 • dilda,
 • pręty i korki analne,
 • masturbatory dla kobiet i mężczyzn,
 • pierścienie erekcyjne,
 • świece,
 • pompki do pochwy,
 • wibratory

i wiele innych oryginalnych zabawek erotycznych. Gadżety nie zawierają lateksu, który u wielu osób może wywoływać podrażnienia lub reakcje alergiczne. Blush to też niesamowite kształty oraz cała paleta kolorów, spośród których możesz wybrać ulubiony.

Blush stawia na bezpieczne materiały, do których należą m.in. silikon i TPE czy Soy Wax, które pozwalają eksperymentować w łóżku, bawiąc się z partnerem w łóżku.

Blush… niesamowite doznania

Blush to także niesamowite doznania, dzięki którym Twoja przyjemność w trakcie stosunku osiągnie szczyty, a Twój partner będzie chcieć więcej i więcej. Dzięki gadżetom erotycznym Blush sprawisz też, że Wasz seks będzie jeszcze lepszy i wypełniony kipiącą namiętnością, która pozwoli Wam jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć.

Twórcy Blush doskonale wiedzą, że seks to nie tylko fizyczne zbliżenie, ale też głęboka relacja bazująca na zaufaniu. To zainspirowało ich do stworzenia gadżetów erotycznych, które doskonale pomagają budować zaufanie podczas zabawy w łóżku, co pozwala podnieść jakość stosunku i zapewnić sobie niesamowity seks.

Co jeszcze zyskasz, wybierając produkty Blush z naszego sklepu? Po pierwsze przyjazny zespół, który pomoże Ci wybrać idealne dla Ciebie zabawki, rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Po drugie – szybką i dyskretną przesyłkę. Po trzecie atrakcyjne ceny, a po czwarte Twój ulubiony sklep z zabawkami erotycznymi, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by dobrze bawić się w łóżku z Twoim partnerem. Przyjaciel Kobiet to sklep erotyczny, który powstał specjalnie dla Ciebie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 74

Pokaż 1
Kategorie
  Cena
   Marka