Lubrykanty dla Waszej przyjemności

Dobrze dobrany lubrykant to podstawa każdego zbliżenia. Zapewnia odpowiedni poślizg, a czasami nawet potęguje doznania kochanków. Oprócz tego środki nawilżające pomogą Ci zadbać o wrażliwe okolice intymne. W tej kategorii przedstawiamy różnego rodzaju lubrykanty – wybierz produkt, który odpowie na Wasze potrzeby i pozwoli czerpać jeszcze większą przyjemność z seksu.

Wyświetlanie 1–90 z 324 wyników

Pokaż 1

Żele intymne – bezpieczeństwo i pełna przyjemność

Żel intymny nawilżający do stosunków analnych lub waginalnych to środek potęgujący doznania i komfort obojga partnerów. Lubrykant zapewnia niezbędny poślizg, a także może stanowić urozmaicenie wspólnych zabaw. Dopasowany preparat może służyć w leczeniu chorób oraz suchości pochwy. Oprócz tego żele intymne, zmniejszając tarcie, zapobiegają również pękaniu prezerwatyw. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Antidotum na suchość pochwy i nie tylko

Nasze lubrykanty mają za zadanie nawilżać okolice intymne, stanowią więc pomoc dla kobiet zmagających się z suchością pochwy. Przy codziennej pielęgnacji preparaty o działaniu regeneracyjnym łagodzą podrażnienie błon śluzowych i pomagają przywrócić naturalne nawilżenie okolic intymnych.

Nawet jeśli nie zmagasz się z przewlekłą suchością okolic intymnych, warto zainwestować w jakościowe żele intymne. Lubrykanty ułatwiają penetrację i przygotowują Cię do igraszek – to bardzo ważne podczas „szybkich numerków” albo kiedy chcecie ograniczyć grę wstępną na rzecz konkretnych zabaw.

Lubrykanty pomagają także podczas zakładania kubeczków menstruacyjnych, zwłaszcza jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia.

Intymne żele nawilżające – rodzaje lubrykantów

  • Lubrykanty na bazie wody – takie produkty są najbardziej uniwersalne i najdelikatniejsze. Lubrykant wodny nie pozostawia tłustych plam, a ponadto szybko zmyjesz go z pościeli, ubrania czy skóry.
  • Lubrykanty silikonowe – lubrykanty na bazie silikonu działają silniej od preparatów wodnych i dłużej pozostają na skórze. Mogą być stosowane do seksu waginalnego oraz analnego.
  • Lubrykanty smakowe – są odpowiednie do spożycia, zatem z powodzeniem wykorzystasz je w trakcie seksu oralnego, masażu i nie tylko.
  • Lubrykanty analne – żel do seksu analnego różni się o innych lubrykantów, ponieważ tworzy film minimalizujący tarcie podczas penetracji. Niektóre z przedstawianych produktów dodatkowo redukują podrażnienia i działają rozluźniająco.
  • Lubrykanty organiczne – preparaty tego rodzaju zawierają naturalne substancje z roślin z certyfikowanych, ekologicznych upraw. W składzie nie znajdziesz za to parabenów, barwników czy perfum. Świetnie sprawdzają się w przypadku suchości pochwy.

Jaki nawilżający żel intymny wybrać?

Pytanie, jaki lubrykant wybrać, zadaje sobie wielu naszych klientów. I nic dziwnego – środek ma kontakt z najwrażliwszą strefą Twojego ciała, należy więc podjąć tę decyzję świadomie.

Sklep przyjacielkobiet.pl przedstawia nawilżające żele intymne dopasowane do preferencji klientów. Przemyśl, jaki seks sprawia Ci największą przyjemność.

Pamiętaj także, że nie wszystkie prezerwatywy i zabawki można łączyć z każdym typem lubrykantu. Przykładowo, jeśli korzystasz z akcesoriów z silikonu medycznego, zrezygnuj z silikonowych lubrykantów na rzecz preparatów wodnych, aby nie doprowadzić do uszkodzenia gadżetów.

W parze czy solo?

Chociaż lubrykanty są zazwyczaj kupowane i wykorzystywane przez pary, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować je podczas zabawy w pojedynkę. Teraz nie musisz rozgrzewać się grą wstępną – odpowiedni żel intymny szybko przygotuje Cię na penetrację dildo, wibratorem czy zabawkami analnymi.

Jeśli zaś lubisz korzystać z masturbatorów, wypróbuj środki rozgrzewające. Bezpieczne składniki aktywne powodują przyjemne mrowienie skóry, a co za tym idzie – efekt ciepła. Taki lubrykant podczas zabawy z masturbatorem lub lalką zapewni Ci realistyczne doznania i pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w ulubionej fantazji.