Kulki gejszy

Historia kulek waginalnych sięga epoki średniowiecza. W VI w. n.e Gejsze używały ich do osiągnięcia błogostanu podczas seksu, natomiast w Indiach gadżet rozpowszechniony był jako przyrząd do ćwiczeń mięśni Kegla. W obecnych czasach kulki gejszy cieszą się dużą popularnością i stanowią część erotycznego wyposażenia niejednej kobiety.

W naszej ofercie znajduje się obfita paleta kulek Kegla, dzięki którym obie strony wzniosą swoje doznania seksualne na wyższy poziom, a także będą mogły zaznać przyjemności z intensywnego orgazmu.

Wyświetlanie 1–90 z 156 wyników

Pokaż 1

Mięśnie Kegla – czym są i dlaczego warto je trenować?

Mięśnie dna miednicy znajdują się w pochwie i są bardzo ważnym zespołem tkanek dla organizmu kobiety – są bowiem odpowiedzialne za podpieranie w odpowiedniej pozycji narządów znajdujących się w tym obrębie, takich jak m.in. macica, czy też pęcherz. Przy osłabionych mięśniach Kegla organy obniżają się, powodując niekomfortowe dolegliwości, do których zalicza się nietrzymanie moczu, ból kręgosłupa oraz problemy z satysfakcjonującym orgazmem.

Aby zapobiec ewentualnym schorzeniom, warto trenować tkanki mięśniowe dna miednicy przy pomocy kulek gejszy. Zabawka stymuluje mięśnie w pochwie, dzięki drganiom, które powstają na skutek ruchu ciała. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla są wskazane nie tylko z powodów zdrowotnych, ale również erotycznych, gdyż wzmocnienie tej partii mięśni skutkuje większym zadowoleniem z seksualnych uniesień zarówno z partnerem, jak i podczas masturbacji. Systematyczne treningi tkanek mięśniowych w okolicach miednicy są zalecane przez specjalistów kobietom po porodzie, gdyż wówczas ich całe ciało jest osłabione, a mięśnie zbyt rozluźnione.

Kulki waginalne – szeroki zakres wyboru

Wiemy, że każda kobieta ma inną anatomię oraz odmienne potrzeby, dlatego też w naszej ofercie widnieją różne warianty rozmiarowe, które dodatkowo charakteryzują się zróżnicowaną budową. Produkty mają ponadczasowy i nowoczesny design, dzięki czemu są nie tylko funkcjonalne, ale i również przyjemne dla oka. Ponadto w naszym asortymencie dostępne są kulki gejszy wibrujące, które mają wbudowany program, umożliwiający łatwą kontrolę gadżetu na odległość.

Oprócz tego nasze kulki dopochwowe wykonane są z odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak stal nierdzewna czy też silikon. Daje to gwarancje, że nie będą wsiąkać wody, co znacząco wydłuży ich okres zdatności do bezpiecznego stosowania. Przy odpowiedniej pielęgnacji kulki Kegla nie będą nosić śladów użytkowania przez bardzo długi czas, co z kolei sprawi, że będziesz mogła cieszyć się nimi przez nawet kilka lat.

Przyjacielkobiet.pl – wysoka jakość usług

Priorytetem naszego zespołu jest zapewnienie satysfakcji klientom na każdej płaszczyźnie, dlatego odpowiadając na ich potrzeby, gwarantujemy sprawną wysyłkę oraz darmową dostawę. Dostarczamy również paczki w weekendy, dzięki czemu nie będziesz musiał/a czekać na swoje zamówienie aż do pierwszych dni tygodnia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu – z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem oraz rzetelną wiedzą na temat kulek gejszy i innych zabawek erotycznych.