Dilda szklane – ochłódź lub ogrzej

Dilda to popularne gadżety erotyczne, które, choć nie posiadają dodatkowych funkcji tak jak wibratory, wciąż nie tracą na popularności. Szklane dildo może służyć do penetracji waginalnej i analnej, ale jeśli chcesz wymasować nimi inne części ciała, to śmiało możesz to zrobić. Warto wspomóc się lubrykantem lub żelem do masażu na bazie silikonu albo wody, co zapewni przyjemny poślizg, a czasem także wzbogaci atmosferę o atrakcyjny zapach.

Dildo może być wykonane z różnych materiałów, ale zabawki dla dorosłych ze szkła niewątpliwie zaliczają się do tych unikatowych, a często także wyjątkowo pięknych. Niektóre z produktów dostępnych w sklepie przyjacielkobiet.pl są ręcznie wykonane, co wiąże się nie tylko z wysoką estetyką, lecz przekłada także na większe doznania. Wypustki i żłobienia na powierzchni stymulują wewnętrzne ścianki pochwy lub anusa, a ich struktura jest źródłem dodatkowej rozkoszy podczas penetracji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Pokaż 1

 

Zmysłowe dildo szklane o perfekcyjnej gładkości

Ogromną zaletą szklanego dildo jest jego idealnie gładka powierzchnia. Co prawda produkt jest ciężki i wytrzymały, jednak należy uważać, by nie zniszczył się przy kontakcie z twardymi powierzchniami. Szklane dildo to piękna zabawka dla dorosłych, która świetnie się sprawdza do zabaw analnych. Dla łatwiejszej penetracji możesz użyć dowolnego lubrykantu, a po skończonym seansie pieszczot, łatwo doprowadzisz gadżet do stanu higienicznej czystości – wystarczy woda z mydłem.

Szklane dilda można podgrzewać lub schłodzić wodą (lub w lodówce) – szkło jest mocne oraz odporne na wysoką i niską temperaturę. Pieszczenie zimnymi lub ciepłymi przedmiotami potrafi bardzo rozbudzić zmysły. Wywołaj gęsią skórkę u swojej partnerki, by później sprezentować jej niezapomniany orgazm, bo przecież zabawki erotyczne nie są tylko do zabawy solo. Takie gadżety można z powodzeniem wprowadzić do wspólnego seksu i przekazać je do rąk partnera.

Czy szklane dildo nadaje się do podwójnej penetracji?

Lubisz podwójną penetrację, ale preferujesz monogamię? Jeżeli do takiego seksu chcesz włączyć szklane dildo, oczywiście możesz to zrobić. Produkty w naszym sklepie mają różne kształty i wielkości zapewniające odmienne rodzaje stymulacji. Wykonany ze szkła gadżet można ogrzać lub schładzać, co z pewnością zintensyfikuje doznania. Zaleca się, by do seksu analnego używać zabawek zakończonych jak plug – dla bezpieczeństwa. Szkło, z którego został wytworzony nasz produkt, jest łatwy do utrzymania w czystości, co jest niezmiernie ważne w każdym seksie.

Jaką długość mają szklane dilda?

Wysokiej jakości produkt do penetracji może mieć różny rozmiar i kształt, a jego długość całkowita to nawet 22 cm lub więcej. Szkło, z którego są wykonane dilda to materiał trwały oraz wytrzymujący różne temperatury. Tego odpornego produktu można używać także jako zatyczki analnej, co na pewno będzie cieszyć oko kochanka. Niech pożądanie pomoże Ci wybrać idealny gadżet, który dostarczymy dyskretnie i bezpłatnie – zawsze darmowa dostawa bez kwoty minimalnej!