Dilda podwójne

Dilda podwójne to gadżety erotyczne, które dedykowane są zarówno parom homoseksualnym, jak i tym heteronormatywnym. Dzięki nim wzniesiecie swoje życie seksualne na wyższy poziom poprzez urozmaicenie gry wstępnej, a także samego stosunku. Zabawki z tej kategorii można również wykorzystywać w pojedynkę do głębszej stymulacji pochwy, czy też samotnych pieszczot analnych, połączonych z penetracją waginalną.

Przyjacielkobiet.pl oferuje szeroką gamę podwójnych wibratorów, które mają inny rozmiar, długość i szerokość.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 50

Pokaż 1

Podwójne dildo – do czego można ich używać?

W naszej ofercie dostępne są różne warianty dild podwójnych, które charakteryzują się odmiennym kształtem. Dzięki temu produkty mają wielowymiarowe spektrum zastosowań, które możesz z łatwością dostosować do Twoich indywidualnych upodobań oraz wymagań Twojego partnera bądź też partnerki.

  • Dilda podwójne w kształcie litery „U” – zabawki o tej budowie dedykowane są do stymulacji analnej i waginalnej jednocześnie. Świetnie sprawdzą się zatem nie tylko w trakcie łóżkowych uniesień z parterem, ale i podczas zaznawania erotycznej rozkoszy w samotną noc. Niektóre modele wyposażone są dwie części o różnej szerokości, co umożliwia dostosowanie dilda pod swoje doświadczenie w analnych oraz tradycyjnych pieszczotach.
  • Podłużne dilda podwójne – są to gadżety dwustronne, które posiadają na swoich końcach element imitujący męskie przyrodzenie. Dildo można łatwo wyginać, aby przyjęło budowę łuku. Podłużny wibrator chętnie stosowany jest przez kobiece pary, gdyż pozwala na wspólną penetrację w tym samym czasie. Jest to ciekawa alternatywa, ponieważ wówczas macie możliwość dzielenia się wzajemnie swoimi doznaniami, odczuwając ten sam rodzaj przyjemności. Niemniej jednak dildo dobrze sprawdzi się także do igraszek w pojedynkę – zwłaszcza tym wymagającym miłośnikom masturbacji, którzy do doświadczania seksualnego ukojenia potrzebują sprzętu większego kalibru.

Wibrujące dilda podwójne dla par – zaznaj głębokiej rozkoszy

W naszej ofercie znajdują się podwójne zabawki erotyczne, które mają wbudowaną dodatkową funkcję wibracji. Jest to rozwiązanie, które pozwoli Ci doznać błogostanu z satysfakcjonującego i wybuchowego orgazmu. Na szczególną uwagę zasługuje produkt, będący naszym bestsellerem –  Dorcel – Orgasmic Double Do. Marka jest bardzo ceniona przez naszych klientów przez swoją innowacyjność. Gadżet stymuluje nie tylko pochwę i odbyt, ale i również najwrażliwszy punkt kobiety, czyli łechtaczkę. Ponadto posiada 9 trybów pulsowania i wibracji, które można dostosować do swoich potrzeb.

Przyjacielkobiet.pl – dołącz do naszej społeczności

Jesteśmy nie tylko przyjaciółmi kobiet – produkty z oferty dedykowane są każdej osobie, która jest aktywna seksualnie, niezależnie od płci, wieku, orientacji czy pochodzenia. Wiemy, że seks jest ważny dla wielu osób, dlatego też łamiemy stereotypy uznające rozkosz fizyczną za temat tabu. Nasz asortyment opiera się na różnorodnych gadżetach, które wykonane są z bezpiecznych materiałów, takich jak m.in. silikon oraz TPR. Wyroby są niezwykle miłe w dotyku i przy odpowiednim użytkowaniu nie podrażniają błon oraz nie powodują otarć.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy szybką wysyłkę oraz darmową dostawę przy każdym zamówieniu.