Dilda analne dla kobiet i mężczyzn

Dilda analne powstały z myślą o tych, którzy odkryli lub chcą odkryć przyjemność, jaką daje seks analny. Niezależnie od orientacji seksualnej tzw. seks grecki jest popularną formą stosunku z partnerem albo formą masturbacji. Dildo możesz przekazać w ręce swojego kochanka i to jemu powierzyć dawkowanie doznań. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś sama poszukiwała przyjemności i intensywnego orgazmu dzięki analnej stymulacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 79

Pokaż 1

Jak używać dilda analnego?

Dildo analne to najprościej mówiąc, zabawka erotyczna przeznaczona do penetracji odbytu. Nazwanie jej sztucznym penisem nie zawsze oddaje istotę tego gadżetu, bo może on mieć realistyczny kształt np. dłoni z przedramieniem. Skąd pomysł na taką formę dildo? Otóż istnieje praktyka seksualna nazywana fistingiem i jest to po prostu wkładanie ręki lub pięści do waginy albo odbytu.

Analne dilda mają z reguły gładką powierzchnię i są wykonane z silikonu. Najczęściej używa się ich z lubrykantem, który ma ułatwiać penetrację oraz ograniczyć odczuwanie bólu. Silikonowe dildo analne należy dokładnie myć wodą z mydłem lub specjalnym środkiem przeznaczonym do czyszczenia zabawek dla dorosłych przed i po stymulacji. Zabawki erotyczne (np. do pieszczenia odbytu/prostaty) z przyssawką łatwo przymocujesz do płaskiej powierzchni i sama/sam będziesz kontrolować głębokość penetracji bez użycia rąk.

Jakie dildo analne wybrać na początek?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z seksem analnym, wybierz niewielkich rozmiarów dildo. Niektóre modele mają wąskie końcówki, dzięki czemu łatwiej oswoisz się, z tym że wkładasz coś w odbyt. Dildo do analu często ma formę połączonych ze sobą kulek w różnych rozmiarach – od najmniejszej przy czubku do największej u nasady.

Sięganie po akcesoria erotyczne to ciekawy sposób na urozmaicenie przygód w Twojej sypialni. Jeżeli lubisz stymulację anusa przy użyciu penisa, palca lub języka, na pewno polubisz dildo analne. W sklepie przyjacielkobiet.pl znajdziesz dziesiątki produktów przeznaczonych do intymnych zabaw. Mamy takie gadżety jak np. podwójne dilda oraz wibratory. Dzięki ich budowie możesz spróbować podwójnej penetracji, co zapewni Ci nowe doznania z niezapomnianym orgazmem.

Fisting, czyli: Do odważnych świat należy!

Nie każdy kojarzy, czym jest fisting, dlatego warto pokrótce wyjaśnić to określenie. Nazwa tej praktyki seksualnej pochodzi od angielskiego słowa fist, czyli pięść. Takie zabawy analne (lub waginalne) zdecydowanie wymagają wcześniejszego przygotowania. Fisting to wkładanie do pochwy lub anusa całej dłoni. Umieszczenie w ciele partnerki/partnera pięści jednych będzie przerażać, innych podniecać.

Przed rozpoczęciem takich zabaw, warto się przygotować, np. wykorzystując duże dildo analne. W naszym sklepie znajdziesz dildo w kształcie dłoni lub pięści. Dostępny jest także model wyglądający jak dwie dłonie złożone do modlitwy. Brzmi zachęcająco? Nie zwlekaj! Zapoznaj się z naszą ofertą, zaopatrz się w dobry lubrykant na bazie wody i wejdź na nowy poziom praktyk seksualnych dla odważnych – w towarzystwie dobrej jakości dildo od przyjacielkobiet.pl.